Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.07.2018

oblačno
Zvečer in v prvem delu noči se bodo še pojavljale krajevne plohe in nevihte, nekatere bodo lahko močnejše. V drugi polovici noči se bo vreme prehodno umirilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
17°C | 26°C
torek, 23.07.2018
18°C | 26°C
sreda, 24.07.2018
14°C | 28°C
četrtek, 25.07.2018
16°C | 28°C
Opozorila
Sobota, 21.7.2018 ob 18h
Do sredine noči na nedeljo bodo možna krajevna neurja.
17°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Beremo s tačkami_postani boljši bralec


KULTURA

| |
16.01.2017      10:24
A A

Beremo s tačkami_postani boljši bralecDeli:
S kužkom se lahko naučiš, kako na glas prebrati ali pripovedovati zgodbico brez treme, saj te ne bo kritiziral, popravljal ali prekinjal. Kužek Erc je še prav posebej prijaznen in potrpežljiv, saj je za delo z otroki posebej izšolan. Branje bo postalo užitek. Pa še nekaj o samem društvu.
Društvo Tačke pomagačke je prostovoljno društvo, ki terapevtsko delo s pomočjo psov opravlja v že več kot 80 različnih ustanovah po Sloveniji. Vodniki in psi so za delo ustrezno strokovno usposobljeni. Njihovo delo odlikujejo prijaznost, toplina in iskrenost; kosmatinski pa prinašajo še veliko več, kar je neopisljivo z besedami. Pes je čudovit prijatelj pri branju, ker pomaga pri sprostitvi, pozorno posluša, ne sodi, kritizira ali se smeji, dovoljuje otroku, da bere v lastnem ritmu ter ne vzbuja strahu.
Pri otrocih, ki berejo psu, je pogosto opazen napredek na mnogih področjih.
Postani boljši bralecin pozabi na svoje omejitve pri branju tudi ti.
Obvezne prijave na: simona.pavc@tre.sik.si ali 07/ 34 82 114. Prvi prosti termin je, v petek, 27. januar 2017, ob 16.00 in 16.30.0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KPG TREBNJE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!