Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 28.05.2018

pretežno oblačno
Zvečer se bodo zlasti na zahodu in severu še pojavljale nevihte, možni so tudi močnejši nalivi. Ponoči bo delno jasno, zjutraj bo v notranjosti države nastala nizka oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17 °C.
16°C | 28°C
torek, 29.05.2018
16°C | 28°C
sreda, 30.05.2018
16°C | 28°C
četrtek, 31.05.2018
16°C | 27°C
Opozorila
Nedelja, 27.5.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Aktivni in radovedni – pridružite se nam na ......


KULTURA

| |
07.05.2018      13:45
A A

Aktivni in radovedni – pridružite se nam na CIK TrebnjeFoto (T.V.): Računalniško – digitalno izobraževanje
Foto (T.V.): Računalniško – digitalno izobraževanje
Deli:

Na CIK Trebnje je preko javnega razpisa za izvajanje programov za brezposelne v letu 2018, ki ga financira Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport, vseh 15 udeleženk uspešno zaključilo program priprav na strokovni izpit iz upravnega postopka. Za brezposelne, ki jih bo v izobraževanje napotil Zavod RS za zaposlovanje, OS Novo mesto, bomo izvedli še naslednje programe: 60-urni program Računalniška pismenost za odrasle, 30-urni program Word nadaljevalni ter program angleščine na ravni A2.


Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport financira tudi dejavnost informiranja in svetovanja v izobraževanju odraslih (ISIO), tako na CIK Trebnje deluje dislokacija Svetovalnega središča Pokolpje. Svetujemo vam o različnih možnostih izobraževanja za poklic (nacionalne poklicne kvalifikacije, srednješolski programi), vpisnih pogojih v različne programe neformalnega izobraževanja, opravljanju različnih izpitov in pridobitvi certifikatov (tuji jeziki, računalništvo, slovenski jezik kot tuji in drugi jezik), načrtovanju in spremljanju izobraževanja, pripravi »zaposlitvenega portfolia«. Vključite pa se lahko tudi v postopek ugotavljanja in vrednotenja neformalno pridobljenega znanja, kjer skozi pogovor in s pomočjo različnih svetovalnih pripomočkov ovrednotimo vaša »skrita« znanja in spretnosti. Obiščite nas in z veseljem vam bomo pomagali.


Še vedno pa imamo nekaj prostih mest za računalniška programa Excel v vsakdanjem življenju in Digitalno je zabavno, v katera se lahko brezplačno vključijo vsi zaposleni. Oba programa sta sofinancirana s strani Evropske unije in Republike Slovenije.

Na našem centru se lahko vpišete tudi v srednješolske programe s področja ekonomije, trgovine, gostinstva in predšolske vzgoje; pridobite poklicno usposobljenost za delo – s pripravami in preverjanji za pridobitev NPK socialni oskrbovalec na domu, varuh predšolskih otrok, pomočnik kuharja in pomočnik natakarja, dietni kuhar, čistilec prostorov; se učite tujih jezikov ali pa postanete član Univerze za tretje življenjsko obdobje Trebnje.

 

Več o izobraževalni ponudbi na www.ciktrebnje.si  ali na tel. št. 07 34 82 100. Spremljajte nas tudi na Fb strani CIK Trebnje.

 

Kristina Jerič, CIK Trebnje
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Trebnje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo občanov
Številka: 138
Izšla: 04.05.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Maj 27 28 29 30 31 1 2 3 4 5
27.05.2018 | Družabni dogodki
POHOD PO OBRONKIH KS ŠTEFAN
27.05.2018 | Kultura
TREBNJE SKOZI ČAS- voden ogled po občini Trebnje
29.05.2018 | Družabni dogodki
15. Lunin pohod na Vrhtrebnje
27.05.2018 | Družabni dogodki
POHOD PO OBRONKIH KS ŠTEFAN
27.05.2018 | Kultura
TREBNJE SKOZI ČAS- voden ogled po občini Trebnje
29.05.2018 | Družabni dogodki
15. Lunin pohod na Vrhtrebnje

Bodite prvi pri oddaji mnenja.