Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
20°C
10°C
JUTRI
15°C
10°C

Turisti gremo peš in z nahrbtnikom

Kot je že čisto v navadi, se v Trebnjem okoli 20. septembra odvijajo dogodki v sklopu Evropskega tedna mobilnosti, pod sloganom dan brez avtomobila. Letošnja tema je bila »gremo peš«. Tako smo v Turističnem društvu Trebnje za najmlajše pripravili različne aktivnosti. Izbrati so morali stvari, ki jih spravimo v nahrbtnik, ko se odpravimo raziskovati bližnjo in daljno okolico. Po premaganem poligonu, pa je vsak udeleženec za nagrado prejel še leseni knjižni označevalec. Turisti upamo, da jih bodo pridno uporabljali tudi za prebiranje turističnih vodičev. Hvala Občini Trebnje za povabilo k sodelovanju, ter najmlajšim iz vrtca Mavrica Trebnje za obisk. Naj bodo koraki varni in veseli.

Maja Jarc
TD TREBNJE

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi