Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.07.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo spremenljivo do pretežno oblačno s krajevnimi padavinami in nevihtami. Ob morju bo pihal jugo, zvečer pa bo zapihal okrepljen severozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 24, v južnih krajih do 30 stopinj C.
14°C | 24°C
torek, 25.07.2017
14°C | 24°C
sreda, 26.07.2017
12°C | 24°C
četrtek, 27.07.2017
12°C | 24°C
petek, 28.07.2017
12°C | 29°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.7.2017 ob 16h
Danes bodo nekatere nevihte spremljala krajevna neurja z nalivi in močnejšimi sunki vetra. Ni izključen tudi pojav toče. Na obali bo pozno popoldne ob prehodu hladne fronte zapihal okrepljen severozahodnik.
14°C
24°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Turistično društvo Tabor na obisku


TURIZEM, DRUŠTVA

| |
27.06.2013      13:46
A A

Turistično društvo Tabor na obisku


Članica našega Turističnega društva Tabor, gospa Mira Pepel, nas je 14. junija 2013, na dan odprtih vrat slovenskih čebelarjev, povabila na ogled čebelarskega muzeja Antona Pepela v Ojstriški vasi.


Člani TD Tabor na obisku.
Člani TD Tabor na obisku.
Deli:

Gospa Mira nam je razkazala čebelarske pripomočke, seznanila nas je s čebelarskimi opravili, predstavila člane čebelje družine in pokazala čebelje bivališče. Ogledali smo si različne čebelje pridelke, o njihovi kakovosti pa smo se lahko prepričali kasneje, ko nas je pričakala polna miza dobrot. Posladkali smo se lahko z domačimi medenjaki, sokom, medico, manjkalo ni tudi drugo drobno pecivo. Medtem ko je naše popoldne minevalo v sproščenem klepetu, so otroci odkrivali zaklade kmečkega dvorišča, za dodatno veselje pa je poskrbel mlad teliček Pavlek.

Prijetno popoldne smo sklenili z obljubo, da sigurno spet pridemo.

 

Vabljeni tudi vi!


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI TURISTIČNO DRUŠTVO TABOR? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!