Logo MojaObčina.si
JUTRI
16°C
6°C
SOB.
18°C
4°C

Pravljična urica v Občinski knjižnici Tabor

Raznobarvno listje, krajši dnevi, obilje pridelkov, umirjenost in počitek, vse to nam prinaša čarobni jesenski čas. Narava se pripravlja na počitek, prav tako tudi živali, ki si poiščejo toplo zavetje, kjer bodo preživele zimo.


Ena izmed gozdnih živali, ki si jeseni poišče prostor za prezimovanje, je tudi ježek. Kako si je ježek poiskal zatočišče pred mrazom in zaradi tega do pomladi zapustil svojega prijatelja zajčka, smo skupaj z 20 radovednimi otroki izvedeli na pravljični urici v torek, 22. novembra 2022, v Občinski knjižnici Tabor.


Pred zgodbico smo preverili, kaj vse otroci že vedo o jeseni, ki se bo kmalu poslovila. Ob ugankah smo prepoznavali različne živali in druženje sklenili z izdelavo ježkov, ki bodo našli zavetje v domovih naših najmlajših obiskovalcev.


Nataša Koren

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi