Logo MojaObčina.si

Tabor

DANES
2°C
2°C
JUTRI
1°C
-6°C
Deli
435

Pravljična ura v Občinski knjižnici Tabor, 27. 3. 2018

Marčevska pravljična ura v Občinski knjižnici Tabor je bila velikonočno obarvana. Otroci so z zanimanjem poslušali, kako je velikonočni zajček Pablo obupan iskal jajčka. Iskal jih je, ker jih je želel pobarvati. Ampak kokoši jajc niso znesle, raca, goska in golobica pa mu jih niso hotele dati. Po naključju je prišel do enkratne ideje.

Enkratno pa so po pravljici ustvarjali tudi otroci, saj so jajčka pobarvali s tehniko marmoriranja in izdelali košarice, da so jih položili vanje.

Karmen Kreže

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij