Logo MojaObčina.si

Tabor

JUTRI
17°C
4°C
SRE.
18°C
7°C

Bodite pazljivi, ne darujte denarja nepooblaščenim osebam!

Pri vas doma se lahko pojavijo nepooblaščene osebe, ki zbirajo denar v imenu Rdečega križa in drugih organizacij. Trenutno na terenu nobena organizacija ne zbira denarja, zato bodite pazljivi, ker gre za prevaro.

Kadar denar zbirajo naši prostovoljci, se identificirajo z ustreznimi potrdili RKS - OZ Žalec, znesek darovanih sredstev vpišejo v seznam, ki je v zgornjem desnem kotu ustrezno požigosan in podpisan. Za darovanim zneskom se darovalec podpiše.

 

Naši prostovoljci se v teh dneh na terenu vključujejo v aktivnosti občinskih štabov civilnih zaščit ali samostojno, kakor ves čas, ter dostavljajo hrano in ostale nujne stvari starejšim in socialno ogroženim.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi