Logo MojaObčina.si

Sveti Andraž v Slovenskih goricah

DANES
14°C
8°C
JUTRI
17°C
4°C
163

Smučarski skoki za ženske – Ljubno 2015

Smučarski skoki za ženske postajajo vedno bolj priljubljena disciplina, punce skačejo vse dlje, Slovenke pa so v izjemni formi. Ljubno ob Savinji bo letos že četrtič gostilo najprestižnejšo postajo svetovnega pokala, v športno prizorišče pa se bo spremenilo na praznik zaljubljencev. A na ta dan ljubezen ne bo samo v zraku, temveč jo bo mogoče najti tudi med smučarskim skokompredanimi domačini, zvestimi navijači in obiskovalci.

Dva tekmovalna dneva bosta postregla z  nastopom elitnih skakalk, med njimi se bodo na vrhu 95 metrske skakalnice znašle trenutno vodilne v svetovnem pokalu, Sara Takanashi, Daniela Iraschko-Stolz in Špela Rogelj. Špela je v letošnji sezoni kot prva Slovenka zabeležila zgodovinsko zmago v svetovnem pokalu in v skupnem seštevku zaseda odlično tretje mesto. Tudi zato bo tekma na Ljubnem še toliko bolj privlačna in razburljiva.

 

Organizatorji bodo za nepozabno vzdušje poskrbeli z bogatim spremljevalnim programom, ki bo potekal v soboto in nedeljo od 12. ure naprej. Prav posebna presenečenja in animacije bodo namenjena tudi najmlajšim, zato vabljene tudi družine, vsi ljubitelji skokov in dobre zabave!

 

Ne zamudite zmenka z najboljšimi smučarskimi skakalkami in gostoljubnimi Ljubenci. Vabljeni!

 

Kje: Ljubno ob Savinji

 

Kdaj: 14. in 15. februarja

 

Cena in prodaja vstopnic: Cena vstopnice je 8 EUR za oba dneva tekmovanja, otroci do 14 leta in imetniki Modre kartice brezplačno. Vstopnice za ogled tekem na Ljubnem je mogoče kupiti na www.mojekarte.si in na vseh prodajnih mestih v sistemu mojekarte.si (OMV bencinski servisi z multitočko, Kompas, Alpetour, Mercatorjeve poslovalnice M-Holidays in hipermarketi, …).

 

Program:

 

Petek, 13. februar

• 12.00 Uradni trening

• 14.00 Kvalifikacije

• 19.00 Veliki koncert Samuela Lucasa (DO 01.00)

• 20.00 Javni žreb štartnih številk (VSTOP PROST)

 

Sobota , 14. februar

• Od 12.00 naprej zabavni program v prireditvenem šotoru

• 12.45 Poskusna serija

• 14.00 Tekma svetovnega pokala

• Slavnostna podelitev

 

Nedelja, 15. februar

• Od 12.00 naprej zabavni program v prireditvenem šotoru

• 12.45 Poskusna serija

• 14.00 Tekma svetovnega pokala

• Slavnostna podelitev

 

OTROŠKI ZABAVNI PARK (v soboto in nedeljo)

Najmlajši se bodo lahko zabavali v ogrevanjem šotoru, kjer bodo animatorji in klovn Žare poskrbeli, da jim ne bo dolgčas. Zimske vragolije bodo lahko preizkusili na snežnem toboganu in na pravi mini skakalnici, kjer jim bo do prvih skokov pomagal Franci Petek, sladkali pa se bodo s sladkimi dobrotami iz Kraša.

 

PARKIRNA MESTA

V neposredni bližini in ob vznožju skakalnice bo poskrbljeno za brezplačno parkiranje v času tekem svetovnega

pokala.

 

Več informacij na www.ljubno-skoki.si ali na FB – Ljubno FIS SKI Jumping World Cup Ladies

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi