Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
9°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
5°C | 17°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
petek, 27.10.2017
8°C | 18°C
sobota, 28.10.2017
6°C | 14°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Že imate načrt za preboj na spletu?


OBVESTILA

| |
12.11.2015      15:06
A A

Že imate načrt za preboj na spletu?


O prednostih, ki jih za vaše podjetje predstavlja pojavnost na spletu, verjetno veste že veliko. Na MojaObčina.si smo za vas pripravili kratko predstavitev naše inovativne storitve, da pa ne bomo govorili samo mi, si preberite, kako so zadovoljni podjetniki, ki z nami že sodelujejo.


Deli:

Predstavite se, pošljite newsletter

Dandanes podjetja iščejo možnosti za kar najboljšo predstavitev svojih storitev in produktov. Eden od vidikov predstavitve je lepa in pregledna spletna stran. A danes ni dovolj samo to, saj je lahko spletna stran premalo, ko se potencialne stranke in naročniki šele spoznavajo s ponudniki določene storitve. V prvi fazi nakupnega procesa si podjetja prizadevajo, da dosežejo čim širši krog uporabnikov, zato so vedno bolj prisotna na družabnih omrežjih, iščejo pa tudi medije, ki jim omogočajo objavo kvalitetnih in relevantnih PR vsebin, s katerimi informirajo potencialne kupce in naročnike. Pomembna prednost portala MojaObčina.si je v tem, da z vsebinami, ki jih objavljate na spletni strani, dosežete geografsko območje, kjer delujete, objavljanje na portalu pa je brezplačno. Prek sistema MojaObčina.si vam ponujamo tudi brezplačno pošiljanje e-časopisa vseh novic, ki ste jih vnesli na spletno stran.

»Spletni portal MojaObčina.si v podjetju Pan-Jan uporabljabo v namen, da se predstavimo širši lokalni skupnosti na zanimiv, inovativen način z ažurnimi novicami, napovedjo dogodkov, fotografijami in tako obiskovalci portala na preprost način najdejo osnovne informacije o našem podjetju. MojaObčina.si omogoča enostavno registracijo in brezplačen ogled vseh vsebin v vseh slovenskih občinah.«

Anita Prijatelj, solastnica podjetja Pan-Jan d.o.o.

»Ena izmed pomembnih prednosti se mi zdi je to, da se lahko objavlja tudi članke, ki so brezplačni na vašem portalu, ker na tak način lahko podrobneje predstavimo naše produkte, storitve in v bistvu bodoči kupci lahko bolje spoznajo naše storitve.«

Dana Zavadlav, direktorica plesne šole Celestina

Optimizirajte spletno stran

Vsako podjetje, ki že ima spletno stran, pozna osnovna načela optimizacije, pri kateri je poleg programerske in vsebinske optimizacije izredno pomembno tudi pridobivanje zunanjih povezav, t.i. link juice. Iskalnikom pa ni pomembno samo to, da imate čim več zunanjih povezav, ampak pri preračunavanju vaše umestitve med iskalne zadetke, spremljajo tudi kakovost spletne strani, iz katere povezava prihaja. MojaObčina.si je mesto, kjer si z objavljanjem vsebin lahko zagotovite relevantne in kakovostne povezave na vašo spletno stran, število uporabnikov raste iz dneva v dan, vsebine, ki jih objavljajo so kvalitetne in informativne. Vse to govori v prid vašemu sodelovanju in soustvarjanju na portalu.

»Portal MojaObčina.si mi omogoča, da stopim v kontakt z lokalno skupnostjo na spletu, ki je globalen, da nas res najdejo tisti, ki so v bližini, ki smo mi njim bližji, hkrati pa tudi omogoča več klikov na našo spletno stran in nas to pač pozicionira višje v iskalnikih, v Googlu, Najdi.si in podobnih.«

Martin Brecelj, Optika Vseved

Za vas bo skrbela super ekipa

Na MojaObčina.si nam je pomembna uporabniška izkušnja in zadovoljstvo naših strank, zato se v ekipi maksimalno potrudimo, da poiščemo TOP rešitve za vaše ideje, ki jih skupaj izpeljemo tako kot je treba. Vsem uporabnikom portala je na voljo brezplačna podpora pri tehničnih vprašanjih in vnosu vsebin, z vami pa izpeljemo tudi Facebook promocijo. Facebook stran MojaObčina.si ima že več kot 63.000 všečkov, število sledilcev pa vztrajno narašča. Pri vseh vprašanjih vam želimo pomagati in svetovati, da bo vaše podjetje pridobilo nove stranke in dosegalo nove uspehe.

»Moram reči tudi to, da sem izredno zadovoljen z ekipo MojaObčina.si, ker vse kar smo se dogovorili, vse je bilo ob pravem času, hitro, in praktično smo celo akcijo speljali v zelo zelo kratkem času.«

Gregor Kit, Bridge & Golf club

Pridružite se portalu MojaObčina.si

Registracija na portalu je brezplačna, prav tako objavljanje prispevkov. Kako začeti, si oglejte na YouTube kanalu MojaObčina.si, za več informacij pa kontaktirajte našo podporo na e-naslov: podpora@mojaobcina.si ali na telefon 01 620 88 09.




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sveti Andraž v Slovenskih goricah!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!



Bodite prvi pri oddaji mnenja.