Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.10.2017

delno oblačno
Danes bo pretežno jasno. Dopoldne se bo po nekaterih nižinah še zadrževala megla. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 23 stopinj C.
7°C | 23°C
sreda, 18.10.2017
7°C | 23°C
četrtek, 19.10.2017
4°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
5°C | 18°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
23°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Srečanje ljudskih pevcev in godcev v ......


KULTURA, OBČINSKE, LOKALNE SKUPNOSTI, SOSED SOSEDU, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
03.12.2012      16:43
A A

Srečanje ljudskih pevcev in godcev v Vitomarcih


V petek zvečer 30.11.2012 so Ljudske pevke društva gospodinj že tretjič zapored gostile pevce in godce ljudskih viž, ki so se udeležili tradicionalne prireditve Pesem na vasi.


Nastop Ljudskih pevk društva gospodinj Vitomarci
Nastop Ljudskih pevk društva gospodinj Vitomarci
Deli:

Prireditev, ki so jo organizirale v okviru občinskega praznika, je potekala v polni, na novi večnamenski dvorani. Povezovali so jo člani kulturnoumetniškega društva Vitomarci, Milan Černel, Petra Kocuvan in Kristjan Majer.

Nastopilo je 18 skupin: najprej so nastopile gostiteljice Ljudske pevke društva gospodinj Vitomarci, Pevke "Ptujske upokojenke" DPD Svoboda Ptuj, Prijatelji iz treh vasi, Pevke ljudskih pesmi Društva upokojencev Lenart, Dejan in Špela Pučko, Ljudske pevke KUD Maksa Furjana Zavrč, Pevci Društva upokojencev Cerkvenjak, Danej Hojnik, Skupina Avis, Ljudski pevci "Pod Lipo" Lenart, Pevke ljudskih pesmi Urbančanke s frajtonarjem, KUD ljudskih pevk Sv. Jurij ob Ščavnici, Ljudske pevke Lükarice, Ljudske pevke DU in KPD Stane Petrovič Hajdina, Vokalni kvintet DU Trnovska vas, Ljudske pevke iz Jablovca in Aleks Zelenik. Vse  sodelujoče pevske skupine so prejele pisno zahvalo in aranžma.

Ljudske pevke društva gospodinj so izdale eno zgoščenko, pripravljajo pa izdajo druge in zelo navdušujejo s svojimi nastopi. Zahvaljujejo se vsem sponzorjem: Občini Sv. Andraž v Slov. goricah, Gostišču Braček iz Cerkvenjaka in vsem ostalim posameznikom, ki jih je letos bilo zelo veliko. S tem ste jim pomagali izpeljati to prireditev.




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sveti Andraž v Slovenskih goricah!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!



Bodite prvi pri oddaji mnenja.