Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Ponoči se bo postopno jasnilo, zjutraj pa bo na severozahodu in severu spremenljivo oblačno. Tam so možne že manjše padavine. Najnižje jutranje temperature bodo od 15 do 22 stopinj C.
19°C | 28°C
torek, 26.06.2017
17°C | 30°C
sreda, 27.06.2017
16°C | 33°C
četrtek, 28.06.2017
19°C | 33°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 18h
V večernem času so še možne močnejše nevihte s sunki vetra in nalivi.
19°C
28°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

PROSTATA kako preprečevati težave


OBVESTILA, ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
21.11.2016      7:38
A A

PROSTATA kako preprečevati težaveDeli:

PROSTATA

Strokovnjaki so mnenja, da je težave s prostato bolje preprečevati kakor zdraviti, saj ko težave nastanejo, jih le težko pozdravimo, še posebej, če gre za raka prostate. Nevarno je tudi zastajanje urina v sečilih zaradi močnega pritiska prostate na sečnico. To lahko povzroči nastanek uremije – pojava, ko strupi, ki bi se morali preko sečil izločiti, zastajajo v telesu oz. v krvi. Povečanje prostate redkokdaj dokončno pozdravimo, slej ko prej se spet pojavi. Prav tako nismo vedno mlajši, temveč se staramo. Obsečnica bo kljub prizadevanjem še vedno malo povečana. Zaradi prehlada, zaradi hladnega piva ali drugih razlogov lahko prostata spet nabrekne in povzroči stare težave. Spet si moramo pomagati. To je dobro vedeti, da ne bomo razočarani, če se težave ponovno pojavijo. Zaradi preprečevanja ponovnega pojavljanja težav s prostato je priporočeno, da bi naravna dopolnila jemali v manjši količini (polovico ali tretjino normalne doze) še naprej in tako obsečnico s tem »držali v šahu«. Pri povečani prostati gre za starostni pojav in ker se nenehno staramo, si ne smemo domišljati, da bomo za vse življenje rešeni težav, če nam jih je enkrat posrečilo pregnati. Zato moramo naravi nenehno pomagati, da bi preprečili nove težave.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.