Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

jasno
Ponoči bo precej jasno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 8, na Primorskem okoli 10 stopinj C.
6°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
7°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 17°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
9°C | 15°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
21°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Srečanje v Mostju


ŠPORT, SOSED SOSEDU

| |
27.06.2012      11:51
A A

Srečanje v MostjuDeli:

Leto je naokrog in zopet je prišel čas za tradicionalno srečanje nogometnih veteranskih ekip in prijateljev Mostja in Brunšvika. Srečanje smo pripravili v soboto, 23.06.2012, ko smo se v popoldanskih urah z avtobusom odpeljali proti Prekmurju, v majhno vasico Mostje, ki leži v neposredni bližini mejnega prehoda Dolga vas. Najprej smo se ustavili na domačiji pobudnika srečanj, Podgoršek Ivanu. Galunov Onza, kot mu pravimo po domače, ki se je pred mnogimi leti preselil iz Brunšvika v Mostje in Letina Oto sta se takrat dogovorila za srečanja nogometašev, ki ostajajo tradicionalna še danes in so prerasla sam nogomet, postala so prisrčna srečanja dolgoletnih prijateljev.

Najprej smo odigrali nogometno tekmo, v kateri so bili letos boljši domačini, glavni del srečanja pa je sledil ob obujanju spominov na minula leta ob glasbi, dobri hrani in pijači. Kot vedno je čas prehitro minil, nekaj po polnoči smo se utrujeni tako ali drugače odpravili proti domu v mislih na naslednjo leto, ko bo pri nas v Brunšviku srečanje jubilejno 30 po vrsti.

 

ŠD Brunšvik

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!