Logo MojaObčina.si
DANES
27°C
18°C
JUTRI
27°C
15°C
Oceni objavo

Informatika v javni upravi

Deseta, jubilejna konferenca Informatika v javni upravi 2018, bo letos potekala 10. in 11. decembra 2018 v Kongresnem centru Brdo pri Kranju.

 

Konferenca Informatika v javni upravi je tradicionalno srečanje informatikov, uporabnikov iz javne uprave in drugih ter ponudnikov storitev informacijske tehnologije. V državi se je uveljavila kot drugi največji dogodek s področja informatike, saj že nekaj let beležimo v dveh dneh, kolikor traja, preko 900 udeležencev.

 

Preliminarni program, prijava na konferenco in drugi aktualni podatki so objavljeni na spletni strani konference IJU 2018.

 

Poudarek letošnje konference IJU 2018 je na strateških in razvojnih temah, kar povzema rdeča nit konference Slovenija – zelena referenčna država v digitalni Evropi. Njeno sporočilo je pojmovanje in pomen državne informatike za zagon gospodarstva ter ambicija države, da ne bi bila zgolj sledilec, temveč da se uvrsti med vodilne razvite države.

 

Tudi letos bo podeljeno priznanje za e-storitev javne uprave.

 

Vabljeni in na svidenje na Brdu!

Oglejte si tudi