Logo MojaObčina.si

Starše

DANES
15°C
3°C
JUTRI
13°C
3°C

PODPIS POGODBE ZA IZGRADNJO NOVE POŠ MARJETA

Župan Občine Starše je 22. 09. 2021 z izbranim izvajalcem GIC Gradnje d.o.o. podpisal pogodbo za izgradnjo nove POŠ Marjeta.  Pogodba je sklenjena po sistemu ključ v roke za vrednost 4.093.013,18 EUR brez DDV oz. 4.993.476,08 EUR z DDV.
Še isti dan je občina z nadzornim inženirjem uvedla izvajalca v delo in mu predala vso potrebno dokumentacijo. Do konca tedna bo izvajalec opravil zakoličbo pobjekta, po tem bo možna tudi prijava gradbišča in začetek gradnje - pripravljalna dela bodo začeli izvajati že za naslednji teden. Glede na obetaven začetek pričakujemo, da se bo izvajalce tudi v bodoče držal rokov in objekt predal v uporabo (v skladu s pogodbo) do 31. 08. 2022.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi