Logo MojaObčina.si

Sodražica

DANES
20°C
9°C
JUTRI
17°C
12°C
2164

VABILO NA PREDSTAVITEV MONOGRAFIJE SODRAŠKIH 800

Občina Sodražica vas ob 800. obletnici prve pisne omembe Sodražice vabi na predstavitev monografije SODRAŠKIH 800, ki bo v četrtek, 1. oktobra 2020, ob 19. uri v Športni dvorani Sodražica. 

Knjigo bodo predstavili urednik monografije mag. Ludvik Mihelič ter avtorice in avtorji različnih člankov: Urška Pajnič, dipl. arheologinja, doc. dr. Miha Kosi, doc. dr. Jurij Šilc, mag. Stane Okoliš, prof. dr. Metoda Kemperl, mag. Marina Gradišnik, Andrej Pogorelc, podžupan Občine Sodražica, Ernest Pirnat, prof. geografije in sociologije, Janko Debeljak, dipl. inž. zoot., Polona Rigler Grm, univ. dipl. geografinja, etnologinja in kulturna antropologinja in Domen Češarek, univ. dipl. bibliotekar, knjižničar. 

Prireditev bodo obogatili učenci Glasbene šole Ribnica in Vokalna skupina Koral. 


Zaradi predpisanih ukrepov za preprečevanje širjenja okužb Covid 19 moramo vnaprej določiti sedežni red, zato vas vljudno prosimo, da svojo udeležbo nujno potrdite do srede, 30. 9. 2020, do 15. ure, na tel. št. 01 83 66 075 ali elektronski naslov obcina@sodrazica.si
 

Vabljeni!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi