Logo MojaObčina.si

Sodražica

DANES
21°C
10°C
JUTRI
20°C
11°C
2164

VABILO K SODELOVANJU V ANKETI O POTREBAH AVTOBUSNIH PREVOZOV

Nekateri občani občasno podajate pobude za izboljšanje javnega prevoza oz. dodatne linije avtobusnega prevoza v Sodražici. Vemo, da sedaj vozi avtobus preko naše občine dvakrat na dan, izredno tudi ob nedeljah za dijake in študente proti Ljubljani. Ker to področje ni v pristojnosti občin (razen mestni promet in šolski prevozi), za to skrbi država, ki podeljuje za posamezna območja koncesije. Žal je eden ključnih podlag za uvedbo avtobusne linije interes ljudi po javnem prevozu.

Občanke in občane vabimo, da podate svoje mnenje in predloge o potrebah avtobusnih prevozov; anketa je objavljena na naslednji povezavi. Vaša mnenja oz. predlogi, ki naj bodo podani z oznako: »Javni prevoz - mnenje« preko e-pošte na e-naslov: obcina@sodrazica.si ali po redni pošti na naslov: Občina Sodražica, Trg 25. maja 3, 1317 Sodražica ali neposredno v tajništvu občine, pričakujemo najkasneje do petka, 21.05.2021. Za morebitna dodatna pojasnila smo na voljo na obcina@sodrazica.si.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi