Logo MojaObčina.si

Sodražica

JUTRI
28°C
15°C
SRE.
16°C
14°C
1098

Sodelovanje javnosti pri sprejemu Odloka o spremembi in dopolnitvi Odloka o ustanovitvi javnega zavoda Zdravstveni dom dr. Janeza Oražma Ribnica

Na podlagi 4. odstavka 75. člena Poslovnika Občinskega sveta Občine Sodražica objavljamo Odlok o spremembi in dopolnitvi Odloka o ustanovitvi javnega zavoda Zdravstveni dom dr. Janeza Oražma Ribnica, ki ga bo Občinski svet obravnaval na naslednji načrtovani redni seji, in sicer 25.4.2019. K predlogu odloka lahko zainteresirana javnost najkasneje do 18. 4. 2019 sporoči morebitne pripombe in predloge, ki jih bo predlagatelj odloka preučil in ob utemeljenosti vključil v odlok za obravnavo na občinskem svetu. 
Gradivo je obljavljeno na povezavi: https://sodrazica.si/predpisi-v-pripravi/

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi