Logo MojaObčina.si

Sodražica

DANES
17°C
12°C
JUTRI
21°C
9°C
2164

SOBOTNA TRŽNICA V SODRAŽICI

Občina Sodražica obvešča, da bo to soboto, 10. aprila, od 8. do 11. ure potekala 'SOBOTNA TRŽNICA V SODRAŽICI'. Naprodaj bodo: domači siri, skuta, maslo (Kmetija Kocjančič), domači suhomesni izdelki, kranjske klobase, pečenice (Kmetija Lah), kozje mleko, kozji siri in sirotka (Rot Stanislava), različne moke, kosmiči, krompir, sezonska zelenjava (Janez Jakopič) in domača kokošja jajca (Kmetija Osvald).

Zaradi preventive pred širjenjem okužbe s koronavirusom, upoštevajte medsebojno razdaljo med obiskovalci in ponudniki ter uporabljajte primerna zaščitna sredstva. Svetujemo, da nakup opravite v najkrajšem možnem času, brez dodatnega in nepotrebnega zadrževanja na tržnici.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi