Logo MojaObčina.si

Sodražica

JUTRI
12°C
4°C
NED.
10°C
-1°C
2164

SOBOTNA TRŽNICA V SODRAŽICI

Občina Sodražica obvešča, da bo to soboto, 23. januarja, od 8. do 11. ure potekala 'SOBOTNA TRŽNICA V SODRAŽICI'. Naprodaj bodo: domači siri, skuta, maslo (Kmetija Kocjančič), domači suhomesni izdelki, kranjske klobase, pečenice (Kmetija Lah), domači med, cvetni prah (Ludvik Ambrožič), domača kokošja jajca (Kmetija Osvald), piškoti in pekovski izdelki (Pekarstvo Gorenc) ter različne moke, kosmiči, krompir in sezonska zelenjava (Janez Jakopič).

Zaradi preventive pred širjenjem okužbe s koronavirusom, upoštevajte medsebojno razdaljo med obiskovalci in ponudniki ter uporabljajte primerna zaščitna sredstva. Svetujemo, da nakup opravite v najkrajšem možnem času, brez dodatnega in nepotrebnega zadrževanja na tržnici.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi