Logo MojaObčina.si

Sodražica

JUTRI
4°C
-4°C
ČE.
9°C
-4°C
2164

PRVI SNEG IN BOŽIČNO NOVOLETNE LUČKE V SODRAŽICI

Včeraj,  z dodatno pošiljko pa ponoči, je zapadel prvi snega tudi pri nas. To je prineslo malo več radosti našim od doma šolajočim otrokom in mladini, manj pa zimski službi, ki se je, če izvzamemo nekaj težav zaradi okvar pri podizvajalcih in posledično daljšega obhoda čiščenja, še kar solidno spoprijela s prvim snežnim izzivom. Zimsko in predpraznično idilo, ki je sicer letos zaradi epidemije zelo posebna, pa bo zvečer še dodatno olepšal prižig božično novoletnih lučk. Vse lepo vabimo, da se v decembrskih in januarskih dneh sprehodite skozi zimsko Sodražico in si tako, kljub manjku predprazničnih prireditev in dogodkov, pričarate vsaj malo prazničnega vzdušja.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi