Logo MojaObčina.si

Sodražica

DANES
34°C
18°C
JUTRI
33°C
18°C
2164

Obvestilo o delovnem času Knjižnice Sodražica

Knjižnica Sodražica z 31. avgustom 2020, ob 15. uri, odpira svoja vrata na novi lokaciji, na Trgu 25. maja 13, v bivši stavbi zadruge. S tem bo knjižnica dobila obnovljene prostore za svojo dejavnost v samem centru Sodražice. Prebivalci Občine Sodražica pa bodo pridobili knjižnico, ki jim bo ponujala večji, svetlejši in dostopnejši prostor za preživljanje prostega časa, branje časopisov, izposojo knjig in revij ter medsebojno druženje. 

Novost v knjižnici je ločena razporeditev strokovnega gradiva od leposlovja ter otroški oddelek, kjer se bodo lahko odvijale dejavnosti za otroke. Knjižnični prostor se nahaja v pritličju stavbe in je dostopen tudi za invalide ter mamice z vozički.

Sodraška knjižnica bo po novem imela spremenjen delovni čas. Odprta bo vse dni v tednu po naslednjem urniku: ponedeljek: 15.-19. ure, torek: 8.-11. ure, sreda: 15.-19. ure, četrtek: 8.-11. ure in v petek: 15.-19. ure.

Obveščamo vas tudi, da bo Knjižnica Sodražica v času od 24. do 28. avgusta 2020 ZAPRTA zaradi selitve knjižničnega gradiva. V novih prostorih bomo prvič sprejeli naše obiskovalce v ponedeljek, 31. avgusta 2020, med 15. in 19. uro.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi