Logo MojaObčina.si

Sodražica

DANES
4°C
-4°C
JUTRI
9°C
-5°C
2164

OBNOVA CESTE SKOZI ŽIMARICE: PODPIS POGODBE Z IZVAJALCEM

Po lanskem podpisu sofinancerskega sporazuma med državo in občino, o skupnem investicijskem projektu Obnova ceste v naselju Žimarice in izgradnji pločnikov, so bili do konca leta uspešno zaključeni tudi postopki izbire izvajalcev v projektu. Tako se te dni zaradi epidemije ločeno podpisuje glavna pogodba o izvedbi investicijskih del (v višini dobrih 2.158.000 evrov), ki so predvidena za to in naslednje leto. Kot prvi je pogodbo podpisal župan mag. Blaž Milavec, ki predstavlja Občino Sodražica kot sofinancerja v projektu, kot investitor pa je opredeljena država, zanjo Direkcija RS za infrastrukturo. S tem je narejen še eden zadnjih korakov pred pričetkom že dolgo pričakovanega in nujno potrebnega projekta, ki se načrtuje za spomladi letos.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi