Logo MojaObčina.si

Sodražica

JUTRI
24°C
10°C
PET.
25°C
11°C

20. jubilejni blagoslov motoristov

2164
Organizator: Društvo Motoristi za Motoriste

Ob 20. jubilejnem blagoslovu bodo Motoristi za motoriste (MzM), Turistično društvo Sodražica in Občina Sodražica organizirali veliko dobrodelno prireditev, ki bo na praznični dan v petek, 27.4.2018 in bo potekala na dveh lokacijah.

Ob 11. uri bo pater Niko na Novi Štifti že dvajsetič blagoslovil motoriste in njihove motorje.

Nato se motoristi in drugi udeleženci preselijo na osrednji prireditveni prostor, ki bo v šotoru na športnem igrišču poleg osnovne šole v Sodražici.

Od 12. do 23. ure se bo odvijal zelo bogat program. Po kratkem protokolu bo nastopilo kar sedem glasbenikov in glasbenih skupin: Adi Smolar, Don Mentony band, Ansambel Roka Žlindre, Rock Angeles, Band 501, Trio Urbanc in Meh ekspres.

Pričakuje se zelo zanimive goste iz sveta motociklizma, prometa, glasbe, športa, … (Mitja Gustinčič-revija moto.si, svetovni popotnik Miran Juvančič z izdajo knjige iz zadnjega potovanja po Aljaski »Ukročena divjina«, Robi Kranjec, Miran Stanovnik, …

MzM bo pripravil razstavo 20-letnih blagoslovov na Novi Štifti v sliki, predmetih in video projekciji.

Na prireditvi se bo odvijal tudi bogat srečelov v slogu: vsaka zadene!

Za hrano in pijačo bo poskrbelo Turistično društvo Sodražica!

Na razpolago bodo urejena parkirišča in prostor za kampiranje!

Na ta praznični dan ste na prireditev vabljeni vsi občani, vsak bo našel nekaj zase, za svojo dušo!Všečkaj objavo

Oglejte si tudi