Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 21.10.2018

pretežno oblačno
Ponoči se bo od severovzhoda pooblačilo, zjutraj bo ponekod v vzhodni Sloveniji že rahlo deževalo. Na Primorskem bo spet zapihala burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 4 do 9, ob morju in v Vipavski dolini okoli 11 °C.
10°C | 13°C
ponedeljek, 20.10.2018
9°C | 20°C
torek, 22.10.2018
5°C | 14°C
sreda, 23.10.2018
4°C | 16°C
četrtek, 24.10.2018
7°C | 20°C
Opozorila
Sobota, 20.10.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
13°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Grad Bogenšperk v lovu za plaketo z nazivom ......


TURIZEM

| |
09.08.2016      14:55
A A

Grad Bogenšperk v lovu za plaketo z nazivom BEST of SUMMERDeli:

Slovenija postaja s svojo pestro raznolikostjo, bogato kulturno dediščino in naravno razgibanostjo vse bolj zanimiva evropska turistična destinacija. Predvsem v poletnih mesecih Slovenijo obišče mnogo tujcev, katerim moramo ponuditi atraktivna doživetja, ogled največjih znamenitosti, jim razkazati slovenske posebnosti, običaje, navade.   

Tudi grad Bogenšperk vsako leto obiščejo številni turisti. Želeli bi, da bi Bogenšperk postal še bolj prepoznaven kraj na turističnem zemljevidu, kar bi pripomoglo h krepitvi ostalih ponudnikov na območju Šmartnega pri Litiji. Na ta način bi prispevali k večji prepoznavnosti kraja, kateri ima veliko turističnih potencialov.  

Zato nas veseli, da so v uredništvu InYourPocket - mestni vodiči, kjer že četrto leto v Sloveniji poteka izbor Best of summer in Slovenia, v letošnjem letu v sistem spletnega glasovanja za najzanimivejši grad v Sloveniji uvrstili tudi grad Bogenšperk.

Glasovanje se bo zaključilo 15.8.2016 in poteka preko spletne strani: http://blog.inyourpocket.com/slovenia/2016/07/17/best-of-summer-in-slovenia/. Glasujete lahko vsi spletni uporabniki. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI JAVNI ZAVOD BOGENŠPERK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!