Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

JUTRI
11°C
-2°C
PET.
10°C
1°C
2836

V DVORANI PUNGRT BREZ ZMAGOVALCA

RD HERZ ŠMARTNO : RK DRAVA PTUJ                                           31 : 31 (16 : 13)

Šmartno pri Litiji (24.04.2019), Dvorana Pungrt, gledalcev: 75, sodnika: Žiga Vidali in Leon Marinkovič, delegat: Dragan Nikolič.

Herz Šmartno: Je. Žižek, Ribarič 5, Škrabanja 2, Cirar 2, Berglez, Justin 3, Bahovec, Zobarič, Rozina 3, Muratovič (7 obramb), Ju. Žižek, A. Sadar 3, Avsec 6, Jerina 4, Močnik 3, Kukovica (0 obramb). Trener: Filip Gradišek.

Drava Ptuj: Reisman, Gregorc, Grobelnik 7, Hrupič 5, Belec (4 obrambe), Zupanc 9, Bedrač, Rožman 1, Žunič 3, Bračič, Krasnič 1, Žuran (8 obramb), Sivka 5. Trener: Vladimir Vujović.

Sedemmetrovke: Herz Šmartno 6 (4), Drava Ptuj 6 (5).

Izključitve: Herz Šmartno 6 minut, Drava Ptuj 6 minut.

Diskvalifikacije:

 

Glede na položaj na lestvici in prvo tekmo na Ptuju smo pričakovali izenačeno tekmo. V prvem polčasu je domača ekipa z dobrim drugim delom prišla do vodstva s tremi zadetki. V drugem polčasu so gostje izničili zaostanek ter povedli 22:23. Do konca tekme smo gledali zelo izenačeno tekmo, nobena ekipa ni povedla več kot za zadetek. Na koncu sta se ekipi razšli brez zmagovalca, s točko pa so bili zadovoljni tako domači kot gostje.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi