Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

DANES
5°C
3°C
JUTRI
4°C
-1°C
2961

TEŽKA ZMAGA V MURSKI SOBOTI

RK POMURJE : RD HERZ ŠMARTNO                              25 : 28 (14 : 11)

Murska Sobota (23.03.2019) – Športna dvorana OŠ III, sodnika: Miran Teršek in Tomaž Kržan, delegat: Dragan Nikolič.

Pomurje: Škrjanec, Pintarič, Osterc 7, Bombek 5, Štumpf, Prosenjak, Žižek-Cvetko 7, Vild-Marič, Hedl 2, Falež 1, Kozelj, Vajda-Ornik, Kocan, Hameršak, Gregorec 1, Topolovec 2. Trener: Alan Potočnjak.

Herz Šmartno: M. Sadar, Je. Žižek, Ribarič 1, Škrabanja 2, Cirar, Justin 15, Bahovec 1, Zobarič, Rozina 1, Berglez, Je. Žižek, A. Sadar 1, Avsec 4, Jerina 1, Močnik 2, Kukovica. Trener: Filip Gradišek.

Sedemmetrovke: Pomurja  3 (3), Herz Šmartno  6 (6).

Izključitve: Pomurje  14 minut, Herz Šmartno  10 minut.

Diskvalifikacije: Matic Topolovec (57. minuta) – rdeč karton

 

V prvem polčasu so domači prikazali precej več želje in povedli 4:0 ter tudi 7:2. Šmarska ekipa je igrala slabo tako v obrambi kot v napadu. Tudi do konca polčasa se ni veliko spremenilo, domači so odšli na odmor s prednostjo treh zadetkov.

V drugem polčasu so Šmarčani zaigrali bolje, zmanjšalo se je število napak, a so domači držali razliko do samega zaključka tekme. V 54. in 55. minuti je Nejc Škrabanja z dvema zadetkoma prvič povedel svojo ekipo v vodstvo 24:25. Do konca tekme so Šmarčani izkoristili svoje priložnosti in na koncu tudi zmagali.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi