Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 18.10.2018

delno oblačno
Sprva bo oblačno, ponekod tudi megleno. Rahel dež bo povsod ponehal. Čez dan se bo od severozahoda delno zjasnilo. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 20, na Primorskem do 24 °C.
11°C | 22°C
petek, 17.10.2018
11°C | 20°C
sobota, 19.10.2018
9°C | 20°C
nedelja, 20.10.2018
7°C | 19°C
ponedeljek, 21.10.2018
8°C | 10°C
Opozorila
Četrtek, 18.10.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
22°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Uvrstitev v 1/8 finala pokala!!


ŠPORT

| |
09.11.2016      23:41
A A

Uvrstitev v 1/8 finala pokala!!Deli:

RD RUDAR : RD HERZ ŠMARTNO                    30 : 35 (14 : 18)

Trbovlje – Dvorana Polaj, sodnika: Marko in Matjaž Pirc, delegat: Ivan Kaučič.

Rudar: Škrabar, Frece, Polanec 1, Ravkič, Gjerek 2, Ranevski 10, Novak 1, Kozinc 1, Kovač 4, Radulovič, Cestnik 1, Habjan 4, Krajnc, Žagar, Lenart 6, Bučar. Trener: Jaka Keše.

Herz Šmartno: Strmljan 16, Ribarič, Pleško, Cirar 3, Bahovec 1, Šmejc 7, A. Urankar 1, Muratovič, Ža. Pregelj 1, Zakonšek, Avsec 1, Močnik 3, Žurga 2, Kukovica. Trener: Filip Gradišek.

Sedemmetrovke: Rudar  4 (3), Herz Šmartno  7 (7).

Izključitve: Rudar  14 minut, Herz Šmartno  14 minut.

Diskvalifikacije: -

Na pokalni tekmi 1/16 finala Slovenije sta se po dolgih letih na uradni tekmi srečala domači Rudar in Šmartno. Tekma je imala še dodaten poseben pomen, ker se je na klopi Rudarja po dolgih letih spet predstavil Jaka Keše, ki je tudi v Šmartnem pustil velik in nepozaben pečat. Med drugimi je bil tudi dolgoletni trener Filipa Gradiška, aktualnega stratega Šmarčanov ter še številnih drugih igralcev Herz Šmartna. Tekma se je začela izenačeno, na sredini polčasa je nekaj več pobude prevzela šmarska ekipa (5:8, 9:12). Domača ekipa je tik pred koncem polčasa uspela izenačiti na 13:13, ampak je ekipa Herz Šmartno odlično zaključila polčas ter odšla na odmor s štirimi zadetki prednosti. V drugem delu so domači prišli na gol zaostanka pri 20:21. Šmarska ekipa je strnila obrambo, Midhad Muratovič je obranil nekaj "zicerjev", v napadu pa sta Aleš Šmejc in predvsem Tilen Strmljan zadevala, prednost se je začela višati in znašala največ 6 zadetkov. Filip Gradišek je v zadnji četrtini tekme dal priložnost vsem igralcev, ki so tekmo mirno pripeljali do konca. Na tekmi je uradno prvič za člansko ekipo nastopil Anže Urankar, ki se je tudi vpisal med strelce. Čestitamo!!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.