Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

JUTRI
23°C
11°C
SOB.
18°C
10°C
Deli
439

POMEMBNA ZMAGA NAD BREŽICAMI

RD HERZ ŠMARTNO : RK BREŽICE                  38 : 32 (16 : 16)

Šmartno pri Litiji, (25.03.2017), Dvorana Pungrt, gledalcev: 350, sodnika: Ozren Backovič in Boštjan Žitnik, delegat: Feliks Stropnik.


Herz Šmartno: M. Sadar (6 obramb), Strmljan 9, Ribarič 1, Cirar, Bahovec 4, Žižek, Šmejc 6, L. Poglajen 2, Muratovič (6 obramb), A. Sadar 1, Bučar 1, Avsec 11, Močnik 1, Žurga 2, Kukovica (1 obramba). Trener: Filip Gradišek.


Brežice: Božič-Žagar, Deržič 1, Lipej 4, J. Tomše 3, M. Tomše 6, Hecher 4, Dučanovič, Škoflek, Jazbec 1, Simakovič (7 obramb), Čanžar 3, Mlakar 7, Cerjak 3, Jagrič (2 obrambi). Trener: Ale Kukavica.


Sedemmetrovke: Herz Šmartno 3 (3), Brežice 8 (7).


Izključitve: Herz Šmartno 6 minut, Brežice 18 minut.


Diskvalifikacije: -


V Šmartnem smo spremljali pomembno tekmo za obe ekipi. Prvenstvo se bliža koncu, kandidatov za napredovanje v 1. NLB ligo je še vedno kar sedem. Pri šmarski ekipi ni nastopil Žan Pregelj, ki mora zaradi poškodbe počivati. Prvi polčas je bil povsem izenačen, nobena od ekip si ni priigrala občutne prednosti. V drugem polčasu se je začelo podobno, kot se je končalo v prvem, vendar so domačini povišali tempo ter prvič občutneje povedli pri 23:20. Gostje so se nevarno približali pri 28:27, a je domača ekipa igrala vedno bolje. Od tega rezultata naprej se je razlika začela višati, počasi, a vztrajno. Gostje so začeli delati napake, kar je domača ekipa uspela kaznovati ter najvišje povedla že za sedem zadetkov. Nova, pomembna zmaga za Šmarčane!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi