Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

DANES
2°C
-1°C
JUTRI
3°C
-1°C
Deli
3667

ALL STARS 1.B DRL

EKIPA RDEČI : EKIPA ČRNI                                     46 : 46 (22 : 24)

Šmartno pri Litiji (19.05.2017), Dvorana Pungrt, gledalcev: 200, sodnika: Matic Romih in Tomaž Kržan.

Rdeči: Avsec 6, Močnik 2, Muratovič, Strmljan 8, Ban 3, Sobotič 2, Škalički 2, Košir 3, Stopar 2, Zavodnik 4, Cerjak 7, Lipej 4, Dobravc 1, Kos 1, Hostnik, Žagar 1. Selektor: Filip Gradišek.

Črni: Atanasov 13, Fidel 3, Marušič 1, Podpečan 1, Novak 5, Sankovič 6, Stojanovič-Hvala 1, Tomšič 1, Lešek 7, Polanec 3, Ranevski, Kolman 3, Kozole 1, Setnikar, Stare 1. Selektor: Bojan Čotar, pomočnik: Aleš Repina.

V Šmartnem se je z revialno tekmo 1.B lige tudi uradno končalo prvenstvo 1.B DRL. Tekme se zaradi obveznosti niso udeležili igralci RK Črnomelj in RD Moškanjci-Gorišnice. Tik pred tekmo je bilo odločeno, da se bo zaradi enakomernosti števila igralcev, ekipa RK Cerklje pridružila ekipi črnih. Na tekmi smo videli veliko lepih potez in dobre volje igralcev in gledalcev. Poglavitno pa je bilo druženje pred, med in po tekmi, kar je tudi namen takšne tekme. V imenu domačega društva se vsem klubom/društvom ter igralcem zahvaljujemo za udeležbo.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij