Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

pretežno oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 14°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

PO BORBENI IGRI PRVI PORAZ


ŠPORT

| |
18.09.2017      9:20
A A

PO BORBENI IGRI PRVI PORAZDeli:

RD HERZ ŠMARTNO : RK JERUZALEM ORMOŽ                                   26 : 28 (11 : 15)

Šmartno pri Litiji (15.09.2017), Dvorana Pungrt, gledalcev: 400, sodnika: Marko in Matjaž Pirc, delegat: Iztok Pirc.


Herz Šmartno:
M. Sadar (4 obrambe), Strmljan 11, Ribarič 1, Kunst 4, Cirar 2, Bahovec, Žižek, Muratovič (6 obramb), A. Sadar, Bučar, Avsec, Jerina, Močnik 2, Žurga 3, Kukovica (0 obramb), Dobovičnik 3. Trener: Filip Gradišek.


Jeruzalem Ormož:
Šulek (0 obramb), Voljč, Čudič 5, Žižek-Cvetko, Žuran 1, Hebar, Kocbek 4, Balent (15 obramb), Šoštarič, Ozmec 3, Ciglar, Mesarić 1, Vujović, Rajšp, Cirar 8, Kavčič 6. Trener: Saša Praprotnik.


Sedemmetrovke:
Herz Šmartno 6 (5), Jeruzalem Ormož 4 (3).


Izključitve:
Herz Šmartno 4 minute, Jeruzalem Ormož 12 minut.


Diskvalifikacije:
Rok Ribarič (rdeči karton)


Prva domača tekma je na deževen petek v Dvorano Pungrt privabila kar nekaj ljubiteljev rokometa, tako domačih kot tudi nekaj gostujočih. Začetek tekme je pripadel domačinom, ki so povedli z 4:2, nato pa je gostujoča ekipa prevzela pobudo in povedla s 5:11. Domača ekipa se je zbrala ter pridno nižala rezultat, v 25. minuti je zadel Jaka Žurga in na semaforju je bilo 11:12. V končnici polčasa so gostje vseeno pokazali več in odšli na odmor z 11:15. V drugem polčasu so favorizirani gostje prišli do visokega vodstva 12:20, marsikdo je pričakoval, da je tekma že odločena. Domača ekipa se ni predala, začela se je prava borba v obrambi, razlika se je pričela manjšati. V 56. minuti je svoj 11 zadetek dosegel Tilen Strmljan ter znižal zaostanek na 24:26, vendar je bilo to tudi največ, kar so se lahko domačini približali gostom iz Ormoža, ki so na koncu vseeno zasluženo slavili prvo zmago v letošnji sezoni.


Izjavi trenerjev:

Filip Gradišek, Herz Šmartno: »Zaslužena zmaga Ormoža. Sem pa zadovoljen z našo igro, sploh, da smo se po dveh večjih zaostankih približali. V zadnji četrtini tekme smo igrali bolje v obrambi in dokazali, da lahko pariramo tudi boljši ekipi. Ekipa je mlada, potrebno bo še veliko dela in borbenosti na vsaki tekmi.«


Saša Praprotnik, Jeruzalem Ormož:
»Težka prvenstvena tekma, mislim, da smo vseeno zasluženo dobili obe točki. Šmartno je prvo domačo tekmo odigralo moško, borili 
so se do konca. Konec koncev z malo sreče bi tudi lahko naredili kaj več. Mi moramo v naši igri popraviti strele na gol, zgrešeni zicerji so ti, ki nam že drugo tekmo kvarijo razpoloženje, ampak prvenstvo bo še dolgo in upam da popravimo ta segment igre. Nam želim uvrstitev med štiri, Šmartnemu pa obstanek v ligi.«
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO
ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO
PUNGRT 7
Tel:031 627 189
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
22.10.2017
Danes ni dogodkov.
31.10.2017 | Družabni dogodki
NOČ ČAROVNIC NA GRADU BOGENŠPERK
31.10.2017 | Družabni dogodki
NOČ ČAROVNIC NA GRADU BOGENŠPERK

Bodite prvi pri oddaji mnenja.