Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.07.2018

delno oblačno
Popoldne bo pretežno jasno. Najvišje dnevne temperature bodo od 28 do 33 °C.
17°C | 31°C
sobota, 21.07.2018
18°C | 29°C
nedelja, 22.07.2018
17°C | 28°C
ponedeljek, 23.07.2018
18°C | 29°C
Opozorila
Četrtek, 19.7.2018 ob 15h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
31°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ODLIČNO PROTI MARIBORU!!


ŠPORT

| |
21.12.2017      8:17
A A

ODLIČNO PROTI MARIBORU!!Deli:

RD HERZ ŠMARTNO : RK MARIBOR BRANIK                                   34 : 33 (16 : 20)

Šmartno pri Litiji (16.12.2017), Dvorana Pungrt, gledalcev: 200, sodnika: Bojan Brecelj in Dušan Deržek, delegat: Feliks Stropnik.


Herz Šmartno:
M. Sadar (0 obramb), Strmljan 6, Ribarič, Kunst 9, Cirar 2, Justin 6, Bahovec, Muratovič (12 obramb), A. Sadar, Bučar, Jerina, Močnik 4, Žurga 1, Kukovica (0 obramb), Dobovičnik 6, Ostrež. Trener: Filip Gradišek.


Maribor Branik:
Đurica (10 obramb), Cvetko 4, Bogadi, Celmiš 4, Čudič (0 obramb), Sok, Jerenc, Rotim 3, Leben (0 obramb), Velkavrh 4, Ranevski 3, Stopar, Bezgovšek 7, Štumpfl 7, Sivić, Ocvirk 1. Trener: Marko Šibila.


Sedemmetrovke:
Herz Šmartno 6 (4), Maribor Branik 1 (0).


Izključitve:
Herz Šmartno 6 minut, Maribor Branik 10 minut.


Diskvalifikacije:


V zadnji tekmi pred zimskim premorom so Šmarčani pred domačimi gledalci premagali Maribor Branik z zadetkom v predzadnji minuti. Tekmo so sicer bolje začeli gostje, ki so v prvem polčasu hitro povedli in do konca polčasa uspešno zadrževali prednost, ki je ob polčau znašala štiri zadetke. Tudi v drugem polčasu so bolje začeli Mariborčani, ki so uspešno držali prednost pred Šmarčani, nato pa so Šmarčani v 45. minuti prvič izenačili. Mariborčani so sicer še uspeli držati prednost enega ali dveh zadetkov, nato pa so Šmarčani v 58. minuti izenačili na 33:33, v predzadnji minuti pa z zadetkom Andraža Justina prišli do druge zmage v letošnjem prvenstvu.

Strelec zmagovitega zadetka Andraž Justin je po tekmi povedal, da so pričakovali težko tekmo. “Začeli smo pod pričakovanji in naredili preveč napak v napadu. V drugem polčasu smo se zbrali in upoštevali navodila trenerja. V zaključku tekme smo odigrali dobro in uspeli preobrniti rezultat v našo korist. Ta zmaga je lepa popotnica za nadaljevanje prvenstva, kjer si s takšno kolektivno igro lahko obetamo lepe rezultate.”


Mariborčani so po tretjem zaporednem porazu na sedmem mestu s 13 točkami. Šmarčani ostajajo na zadnjem mestu lestvice a so zaostanek za Dobovo in Slovanom zmanjšali na 2 točki.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!