Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 21.11.2018

oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno, nekaj sonca bo predvsem ponekod v severnih krajih. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 1 do 5, na Goriškem in ob morju do okoli 12 °C.
1°C | 6°C
četrtek, 22.11.2018
6°C | 7°C
petek, 23.11.2018
6°C | 9°C
sobota, 24.11.2018
6°C | 10°C
nedelja, 25.11.2018
6°C | 9°C
Opozorila
Sreda, 21.11.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
6°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ODLIČNA TEKMA, DOMAČA ZMAGA!


ŠPORT

| |
21.03.2018      9:49
A A

ODLIČNA TEKMA, DOMAČA ZMAGA!Deli:

RD HERZ ŠMARTNO : RK TRIMO TREBNJE                           37 : 34 (20 : 12)

Šmartno pri Litiji (16.03.2018), Dvorana Pungrt, gledalcev: 300, sodnika: Dejan Čretnik in Miloš Turnšek, delegat: Feliks Stropnik.


Herz Šmartno:
M. Sadar (0 obramb), Strmljan 10, Ribarič 1, Kunst 8, Cirar 1, Justin, Bahovec 3, Žižek, Muratovič (9 obramb), Bučar, Avsec 7, Jerina, Močnik 4, Kukovica (0 obramb), Dobovičnik 3, Ostrež. Trener: Filip Gradišek.


Trimo Trebnje:
Rozman 8, Cvetko 1, Horžen 8, Djurdjevič, Florjančič 2, Hasić (4 obrambe), Matic Kotar 8, Sikošek Pelko, Udovič, Sašek 3, Pernovšek, Mlakar, Ratajec 4, Grandovec, Mikec, Urbič (5 obramb). Trener: Roman Zarabec.


Sedemmetrovke:
Herz Šmartno 3 (2), Trimo Trebnje 5 (4).


Izključitve:
Herz Šmartno 6 minut, Trimo Trebnje 6 minut.


Diskvalifikacije:


V Dvorani Pungrt, kjer sta se pomerila RD Herz Šmartno in RK Trimo Trebnje so gledalci videli izjemno predstavo domačega moštva. Tekmeca sta bila enakovredna do sredine prvega polčasa, kjer je bil izid izenačen pri 8:8. Potem pa so Šmarčani s kakovostnimi predstavami v obrambi in zadetki iz protinapadov prišli do visoke prednosti in do polčasa vodili z 20:12. V drugem polčasu so igralci Trebnja bolje odigrali v napadu, a so Šmarčani prednost uspešno ohranjali in na koncu zasluženo zmagali s 37:34.


Trener domačih Filip Gradišek je bil po tekmi zadovoljen: “V prvem polčasu smo prikazali vrhunsko predstavo v obrambi in zaprli nasprotnika ter dosegli več golov iz protinapadov. Tako smo si priigrali prednost, ki smo jo lahko v drugem polčasu zadržali, tudi ko se je nasprotnik vrnil v igro. Za nas je to pomembna prva domača zmaga v končnici prvenstva, čaka nas pa še veliko dela.”


Tudi strelec osmih zadetkov Matevž Kunst je bil podobnega mnenja: “Odigrali smo eno boljših tekem v obrambi v prvem polčasu in trud je bil poplačan. Osvojili smo zelo pomembni točki za obstanek, saj smo zelo blizu Slovana in Dobove.”


Šmarčani po prvi domači zmagi v končnici prvenstva ostajajo z desetimi točkami na zadnjem šestem mestu lige za obstanek, pri čemer za Dobovo in Slovanom zaostajajo za eno točko. V naslednjem krogu bodo Šmarčani odpotovali na gostovanje v Dobovo, Trebnje pa na domačem parketu čaka tekma s Slovanom.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!