Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

DANES
14°C
0°C
JUTRI
14°C
1°C
2199

MLADINCI NA KONCU POTRDILI 1. LIGO

Mladinci – 2. DRL (FINALE 1. do 6.) (10. krog)


RD HERZ ŠMARTNO
: RD RUDAR                    29 : 24 (14 : 14)


Za Herz Šmartno so igrali:
Sadar, Garantini 2, Rozina 1, Katič 1, Cirar 4, Jerina 7, Justin 7, Škrabanja, Planinšek 1, Dolšek, Žižek 4, Žurga 2, Ostrež, Jamnik, Ritonja, Mandelj. Trener: Grega Močnik.


Na zadnji tekmi se je odvijal sosedski derbi, prvič pa je za mladince zaigral tudi Luka Rozina. V prvem polčasu večkrat v vodstvu gostje iz Trbovelj, vendar so do konca polčasa domači izid uspeli izenačiti. V drugem delu boljši začetek domače ekipe, ki je povedla 20:16. Gostje se niso predali in zapretili pri 23:22, nato pa spet boljša igra domačih in na koncu tudi zaslužena zmaga. Ker so Mariborčani v Slovenj Gradcu iztržili točko, so šmarski mladinci končali na 2. mestu lige.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!