23°C
8°C

NOVA ZMAGA ZA ŠMARČANE

RD HERZ ŠMARTNO : RD MOŠKANJCI-GORIŠNICA       34 : 23 (18 : 12)

Šmartno pri Litiji (24.02.2017), Dvorana Pungrt, gledalcev: 200, sodnika: Silvo Košir in Matija Knez, delegat: Janko Požežnik.

Herz Šmartno: M. Sadar (2 obrambi), Strmljan 6, Ribarič 5, Cirar 1, Bahovec 2, Žižek 3, Šmejc 3, L. Poglajen 1, Muratovič (7 obramb), Ža. Pregelj 5, A. Sadar 1, Bučar, Avsec 4, Močnik 2, Žurga 1, Kukovica (1 obramba). Trener: Filip Gradišek.

Moškanjci-Gorišnica: Bratuša (2 obrambi), Šandor 5, N. Bedrač 1, Mlač-Černe 1, Valenko, Geč, Balas 1, Lozinšek 3, Grobelnik 4, Ranfl (6 obramb), Vrbančič 2, Krabonja 5, Preac, T. Bedrač 1. Trener: Robert Bezjak.

Sedemmetrovke: Herz Šmartno 7 (6), Moškanjci-Gorišnica 4 (3).

Izključitve: Herz Šmartno 2 minuti, Moškanjci-Gorišnica 4 minute.

Diskvalifikacije: -

Domača ekipa je že v prvem polčasu začela dobro, povedla 4:1 ter tako nadaljevala tudi do konca prvega polčasa. Razlika na odmoru je znašala šest zadetkov. V drugem delu je trener Filip Gradišek počasi dajal priložnost vsem igralcem, tempo je bil na visoki ravni in kmalu je vodstvo znašalo visokih devet zadetkov. Domača ekipa je pokazala, da ima veliko razpoloženih igralcev, do konca tekme je še povečevala razliko, ki je bila najvišja pri rezultatu 34:21. Na koncu nova zaslužena zmaga ekipe RD Herz Šmartno.