NIZ NEPORAŽENOSTI SE NADALJUJE

| |
28.04.2017      13:40

RK KRŠKO : RD HERZ ŠMARTNO                             29 : 29 (13 : 14)

Krško (22.04.2017) – Šolski center Krško, sodnika: Dejan in Igor Ivančič, delegat: Janko Požežnik.

Krško:
Zorič 1, Škafar 3, Sintič, Sobotič 6, Dragan 2, Kastelic 2, Pajič, Novak, Bekrič, Glaser 5, Vovk 1, Glogovšek, Ban 9, Škalički. Trener: Primož Plazar.

Herz Šmartno:
M. Sadar, Strmljan 10, Ribarič 1, Cirar 3, Bahovec 2, Žižek, Šmejc 2, L. Poglajen 3, Muratovič, A. Sadar 1, Avsec 3, Močnik 2, Žurga 2, Kukovica. Trener: Filip Gradišek.

Sedemmetrovke:
Krško  3 (2), Herz Šmartno  3 (3).

Izključitve:
Krško  6 minut, Herz Šmartno  6 minut.

Diskvalifikacije:

V Krškem smo spremljali še eno dobro tekmo, ki se je končala brez zmagovalca. Domačini so v prvem polčasu dobro začeli in vodili skoraj do konca polčasa, največ za tri zadetke. Ob zaključku je ekipa Herz Šmartno uspela nadoknaditi razliko ter odšla na odmor z zadetkom prednosti. V drugem delu je ekipa Šmartna vodila za največ tri zadetke. Domačini so proti koncu tekme izenačili na 26:26, do konca tekme se je igralo gol za gol. Na koncu lahko rečemo, da je glede na prikazano, neodločen izid še najbolj pravičen za obe ekipi. RD Herz Šmartno, sicer že prvak lige, je v ligi neporaženo že od 11. kroga (3. 12. 2016), ko jih je premagal ravno RK Krško.