Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo precej jasno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 8, na Primorskem okoli 10 stopinj C.
8°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 15°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
20°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Domačija Haler – Olimje je v Levstikovem ......


ŠPORT, TURIZEM, ZAVODI

| |
22.03.2015      8:00
A A

Domačija Haler – Olimje je v Levstikovem sadovnjaku postala boter jablani grafenstein


Domačija Haler je boter jablani grafenstein - http://levstik.si/?p=398


Deli:

Domačija Haler se nahaja v kraju Olimje, v občini Podčetrtek. Od znanega kopališča Terme Olimia so oddaljeni 3 km in le 1 km od znamenitega samostana Olimje, ki se ponaša s tretjo najstarejšo lekarno v Evropi. Družinsko podjetje Haler je odprlo svoja vrata leta 1996, ko je Martin Hohnjec z ženo Veroniko vse skupaj postavil. Sedaj so v to vpeljani tudi njegovi otroci, ki uspešno vodijo celo domačijo. Na domačiji imajo restavracijo s pestro izbiro jedi po naročilu, hišne specialitete kot so pečena krača z oblogo, pivka klobasa, pivski zrezek s kajmakom…, ter pice iz krušne peči in odlične sladice.


Leta 1996 so začeli s proizvodnjo svoje lastne znamke piva, to je pivo Haler. Pivo je naravno brez dodanih konzervansov in je odličnega okusa. Varijo svetlo in temno pivo ter nudijo tudi mešano pivo in radler z okusom limete, ki je odličen v vročih poletnih mesecih. Le 50 metrov od restavracije, tik ob gozdu imajo prenočišča za 47 oseb po ugodnih cenah. Imajo sobe in apartmaje, ki so klimatizirani. Skoraj v vseh sobah in apartmajih je brezplačen WI-FI.  Poleg sob in apartmajev je asfaltirano igrišče za nogomet ali košarko ter piknik prostor pod malim kozolčkom. Piknik organizirajo ali ga lahko imate v lastni režiji. Na domačiji se boste počutili sproščeno in si nabrali nove energije, saj vas bo obdajala zelena okolica narave. Gostom nudijo popust za kopanje v bazenih Term Olimia. Večje skupine so vabljene, da jih obiščejo v pivovarni, kjer nudijo ogled pivovarne s kratkim vodenjem in degustacijo piva. Po ogledu in degustaciji ste vabljeni na malico, kosilo ali večerjo, saj so za večje skupine pripravili posebne menije po ugodnih cenah. 


Podrobnosti: http://levstik.si/?p=737

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šmartno pri Litiji!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.