Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

JUTRI
2°C
-5°C
PON.
0°C
-2°C
2603

Dohodnina za leto 2016

Dragi prijatelji rokometa!

 

 

Vlada Republike Slovenije je leta 2007 sprejela Uredbo o namenitvi dela dohodnine za donacije, po kateri lahko vsi, ki oddajamo dohodninsko napoved, 0,5% dohodnine namenimo nevladnim organizacijam. Upravičence za teh 0,5% določi vlada, po predlogu Ministrstva za finance. Upravičencem lahko namenite do 0,5% dohodnine, skupaj največ petim upravičencem.

 

Rokometno društvo Šmartno 99 od leta 2010 izpolnjuje pogoje za namenitev 0,5% dohodnine, kar je bilo objavljeno v Uradnem listu RS, št. 62/2010 z dne 30. 7. 2010.

 

In kako podarimo 0,5% dohodnine nevladnim organizacijam ?

  • Preko spletne strani eDavkihttp://edavki.durs.si (potrebujete certifikat in potem klik na Dokumenti/Zahteva za namenitev dela dohodnine za donacije)
  • Preko obrazca – (priloženo) ki ga natisnete, izpolnite in pošljete na vaš finančni urad

 

Naši podatki za namenitev dela dohodnine so:

Rokometno društvo Šmartno 99, Pungrt 7, 1275 Šmartno pri Litiji, davčna številka 97526266.

 

Podarite tudi vi 0,5%, če imate možnost in nikar ne pustiti tega državi! Morda se ne sliši veliko, vendar nam pomeni ogromno.

 

Vsi, ki boste omenjeni obrazec izpolnili in posredovali vaši finančni izpostavi do 31.12.2016, boste že z dohodninsko napovedjo za leto 2016 (ki se oddaja do 31.3.2017), namenili del sredstev našemu društvu.

Lahko rečemo, da v našem društvu s pomočjo sponzorjev, donatorjev in vseh ljubiteljev rokometa, ki s svojim delom pomagajo društvu, dosegamo res dobre rezultate. Tako se je število tekmovalcev v ligah od leta 1999 povzpelo od takratnih 40 igralcev do današnjih 100. Poleg registriranih igralcev, je trenutno v društvu okoli 50 otrok mlajših od 10 let, kateri še niso prijavljeni v ligaško tekmovanje RZS. Vse skupaj je tako v društvu s člani okoli 150 rokometašev. Članska ekipa pa se je od sezone 2006/2007 iz 2. državne rokometne lige, preko 1.B državne rokometne lige, povzpela tudi v 1. NLB Leasing ligo, kjer je tekmovala dve sezoni. Letos ekipa uspešno nastopa v 1.B državni rokometni ligi, sestavljena predvsem iz domačih igralcev.

 

Za namenjena sredstva se vam že vnaprej zahvaljujemo in vam obljubljamo, da bomo še naprej delali v dobro vaših in naših otrok.

 

Športni pozdrav!

 

Upravni odbor RD Šmartno 99

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!