Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

JUTRI
6°C
-3°C
ČE.
2°C
-1°C
Deli
4077

S CVETJEM OB DNEVU SPOMINA NA MRTVE

Že 26 leto vam družinsko podjetje Cvetličarna TILA nudi kvalitetno cvetje in unikatne aranžmaje ob dnevu spomina na mrtve. Ob dnevu mrtvih se spominjamo bližnjih, ki jih ni več med nami in se jim poklonimo z obiskom grobov, pri katerih prižigamo sveče in položimo cvetje.

Ob prvem novembru se številni še posebej potrudijo za lepo urejenost grobov in še skrbneje izberejo nagrobne aranžmaje. V zadnjih letih se jih precej odloči za suhe ali polsuhe aranžmaje, da v hladnejših dneh dalj časa ostanejo lepi – v spomin na pokojne. Naši aranžmaji so predvsem iz naravnih in okolju prijaznih materialov. Nudimo veliko izbiro suhih, polsuhih in tudi svežih aranžmajev v različnih barvnih odtenkih.
Vreme je letos naklonjeno tudi svežemu cvetju. Temperature so nenavadno visoke za ta čas, prav tako pa cvetju prizanašata slana in pozeba, zato bodo grobovi še vedno cveteli v posaditvah. To je še ena možnost – da na grob odnesete cvetočo rastlino kar v loncu ali pa nasade v okrasnih posodah.

Vabljeni v našo cvetličarno.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!