Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.07.2018

delno oblačno
Danes bo dopoldne precej jasno, popoldne pa občasno spremenljivo oblačno. Predvsem na severu države so možne nevihte. Najvišje dnevne temperature bodo od 27 do 32 °C.
17°C | 31°C
sobota, 19.07.2018
15°C | 32°C
nedelja, 21.07.2018
18°C | 29°C
ponedeljek, 22.07.2018
17°C | 29°C
torek, 23.07.2018
17°C | 29°C
Opozorila
Petek, 20.7.2018 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
31°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

S CVETJEM OB DNEVU SPOMINA NA MRTVE


NOVICE

| |
23.10.2017      9:32
A A

S CVETJEM OB DNEVU SPOMINA NA MRTVE


Že 26 leto vam družinsko podjetje Cvetličarna TILA nudi kvalitetno cvetje in unikatne aranžmaje ob dnevu spomina na mrtve. Ob dnevu mrtvih se spominjamo bližnjih, ki jih ni več med nami in se jim poklonimo z obiskom grobov, pri katerih prižigamo sveče in položimo cvetje.


Deli:

Ob prvem novembru se številni še posebej potrudijo za lepo urejenost grobov in še skrbneje izberejo nagrobne aranžmaje. V zadnjih letih se jih precej odloči za suhe ali polsuhe aranžmaje, da v hladnejših dneh dalj časa ostanejo lepi – v spomin na pokojne. Naši aranžmaji so predvsem iz naravnih in okolju prijaznih materialov. Nudimo veliko izbiro suhih, polsuhih in tudi svežih aranžmajev v različnih barvnih odtenkih.
Vreme je letos naklonjeno tudi svežemu cvetju. Temperature so nenavadno visoke za ta čas, prav tako pa cvetju prizanašata slana in pozeba, zato bodo grobovi še vedno cveteli v posaditvah. To je še ena možnost – da na grob odnesete cvetočo rastlino kar v loncu ali pa nasade v okrasnih posodah.

Vabljeni v našo cvetličarno.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šmartno pri Litiji!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!