Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

DANES
21°C
1°C
JUTRI
22°C
4°C
Deli
608

Študijski krožek "MILO in MAZILO - razvedrilo in zdravilo" na IC Geoss

Na Izobraževalnem centru Geoss, smo uspešno zaključili s študijskim krožkom Milo in mazilo - razvedrilo in zdravilo. Naša srečanja so potekala v sproščenem, ustvarjalnem vzdušju. S študijskim krožkom, smo se približali skupini žensk, ki jih zanima naravna kozmetika, zdrav življenjski slog in uporaba ekoloških ter naravnih izdelkov za nego telesa in lastno uporabo. Naučili smo se izdelave mil, dezodorantov, krem in mazil ter čistilnih sredstev. Pridobili smo informacije glede nakupovanja, pridelovanja, shranjevanja sestavin za izdelavo naravne kozmetike v lokalnem okolju. Verjamemo da smo in še bomo, s tem ter ostalimi študijskimi krožki, ki se na Izobraževalnem centru Geoss obetajo prispevali k trajnostnemu razvoju in smooskrbi v naši občini. 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi