Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

DANES
24°C
14°C
JUTRI
20°C
12°C

Srečanje članov OO DESUS Šmartno pri Litiji, 24. 11. 2017

V petek, 24. 11. 2017, je potekalo prednovoletno srečanje članov OO DESUS Šmartno pri Litiji. Predsednik stranke Jože Repovš je uvodoma pozdravil navzoče, ter na kratko predstavil delo stranke in OO v letu 2017. Spregovoril je tudi o članstvu, dotaknil pa se je tudi bližajočih se parlamentarnih volitev.  

Srečanja se je udeležil tudi poslanec državnega zbora in predsednik PO DESUS Ljubljana g. Ivo Hršak, ki je predstavil svoje delo in delo stranke v državnem zboru. Poleg Iva Hršaka sta se srečanja udeležila tudi sekretar PO DESUS Ljubljana g. Matjaž Juvančič in koordinator stranke DESUS za Zasavje g. Alojz Vajdič.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi