Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

DANES
23°C
15°C
JUTRI
23°C
15°C
759

LILA zmagala v projektu ZLATA PALETA 2018

Na zaključni razstavi projekta Zlata paleta 2018 v Trbovljah, 17. novembra, je litijska LILA prejela ZLATO PLAKETO in osvojila  1. mesto  za najbolj uspešno društvo. Na razstavi je bilo razstavljenih osem del članov LILA, nagrajenih s certifikatom. Vsi certifikati so zavedeni v seznam kvalitetnih likovnih del, ki ga vodi Zveza likovnih društev Slovenije (ZLDS).

 

Certifikate so prejeli:

za osnovne tehnike Tilen Dominik PERKO (Diamant), Sabina Slana Cvikl (La gondola), Jelka Jantol (Astralna projekcija Jameson);

za grafiko  Marija Urankar Murn (Terapevtka);

za klasično slikarstvo Jelka Jantol (Postesenca);

za fotografijo Marija Urankar Murn (Nostalgija);

za kiparstvo Danijela KUNC (Duo), Andrej Hostnik (Odiseja).

 

Trije likovni ustvarjalci so poleg certifikata prejeli še palete: bronasto paleto Danijela Kunc, srebrno paleto Tilen Dominik Perko in zlato paleto Marija Urankar Murn za fotografijo. 

 

Iskrene čestitke vsem nagrajencem in hvala še članom LILA, ki so sodelovali s svojimi deli v projektu in pomagali zbirati zmagovalne točke. To so: Aleksander Lavrenčič, Marjeta Mlakar Agrež, Andrej Hostnik, Jože Loc, Joža Ocepek, Nubia Anžel.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi