Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

DANES
2°C
-6°C
JUTRI
1°C
-6°C

POGREŠAMO VAS

Minevajo dnevi, minevajo tedni... V karanteni.
Naši načrti o številnih rokodelskih sejmih, ki naj bi se jih udeležili to pomlad, so padli v vodo. Tudi osebnih prevzemov, v tem času, nimamo. In zato iskreno priznamo, da zdaj vse to že pošteno pogrešamo. 

Za vsakega ustvarjalca je stik s strankami ključnega pomena. Pa ne samo zaradi samih nakupov (ki so, seveda, tudi zelo pomemben delček v celoti vsakega ustvarjalca), ampak tudi zaradi odzivov, predlogov, priporočil..., pa vprašanj in nasvetov, ki smo jih deležni v kontaktu z našimi strankami. 
Sicer zelo dobro delamo preko spleta, a osebni stik je le osebni stik.

Kot rečeno, mi vseeno delamo-prodajamo, saj nam to omogoča sodobna tehnologija, smo pa zelo dejavni tudi na ustvarjalnem področju. Ta "nesrečni čas korone" bo zagotovo zaznamovala ena posebna zvrst našega kreiranja, to je kombinacija izbranih koščkov lesa in epoksi smole.
Nastalo je že precej unikatnih obeskov-src, ki vam jih, z veseljem, predstavimo v fotogaleriji.
Naj vam polepšajo te karantenske dneve!

Mi se že veselimo naših prihodnjih srečanj, do tedaj pa ostanimo zdravi... in ustvarjalni.

za Ambrož kreacije
Katarina Ambrož

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi