Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

DANES
11°C
5°C
JUTRI
12°C
4°C
1210

Informativni dan programa socialne aktivacije Litija

V mesecu marcu pričenjamo z izvedbo novega programa socialna aktivacija. Trenutno poteka nabor kandidatov in sicer je program namenjen brezposelnim polnoletnim osebam. Če še niste prepričani ali je udeležba v programu prava odločitev za vas, se nam pridružite v petek, 19. februarja 2021, ob 10:00 uri na informativnem dnevu. Potekal bo na daljavo, prek spletne povezave https://bit.ly/3aug5tv .


Strokovni sodelavci programa vam bodo predstavili potek in vsebine programa ter odgovarjali na morebitna vprašanja. Z nami bo svojo izkušnjo delila tudi udeleženka programa.


Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz sredstev Evropskega socialnega sklada.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi