Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

JUTRI
28°C
17°C
SRE.
30°C
14°C
3174

TUDI V SLOVENJ GRADCU SMO ODPRLI ZELENO OKNO

Svetovni dan turizma, 27.9.2016 smo letos v Sloveniji obeležili na prav poseben način

Na pobudo Turistične zveze Slovenije smo namreč po vsej deželi odpirali zelena okna in s tem pokazali na nekatere še posebej lepe in zanimive kotičke naših krajev. V Turističnem društvu Slovenj Gradec smo v sodelovanju s Srednjo šolo Slovenj Gradec in Muta zeleno okno postavili na gozdnem robu Dobrave, nudi pa pogled na vrh Uršlje gore in na grad in cerkev Sv. Pankracija. V prijetno sončnem jesenskem popoldnevu se je odprtja udeležilo veliko obiskovalcev, zeleno okno pa je odprla varuhinja človekovih pravic gospa Vlasta Nussdorfer.

Peter Cesar,

Predsednik Turističnega društva Slovenj Gradec

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi