Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
27°C
17°C
JUTRI
28°C
16°C
1778

Ribiči nadaljujejo z dobrimi rezultati

Na ribniku v Gradišču pri Murski Soboti se je v četrtek 18. junija 2020 v odlični organizaciji Društva paraplegikov Prekmurja in Prlekije izvedlo 3. kolo lige Zveze paraplegikov Slovenije v športnem ribolovu, katero se štelo tudi kot tekmovanje za Peršakov memorial. Sredi prekmurskih ravnic se je zbralo 20 ribičev iz sedmih regijskih društev ZPS. Lovilo se je po pravilniku RZS. Ribiči tekmujejo v treh sektorjih, pri izračunu rezultatov pa najprej odločajo točke, nato pa teža ulova. Na tekmovanju je tekmovalce močil dež in nato tudi sušilo sonce. Ekipa Društva paraplegikov Koroške je osvojila drugo mesto, posamično pa je bil Boštjan Javernik tretji. Zopet bravo naši! Velika hvala za pomoč in potrpljenje še našim pomočnikom – g. Milanu Bizjaku in šoferju Danijelu ter osebnima asistentkama. Do konca lige je še en krog na Ptuju in nato drug mesec državno prvenstvo na Škalskem jezeru, Velenje.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi