17°C
22°C

Državno prvenstvo upokojencev v streljanju z zračno puško

Srečanje se je odvijalo na strelišču Partizan v Murski Soboti. Tekmovanja se je udeležilo osem ženskih in enajst moških ekip.
Tekmovanje je potekalo v zelo prijateljskem vzdušju. Med ženskami so četrto mesto zasedle upokojenke Slovenj Gradca Lilijana Brodej, Jelka Sušec in Silva Dražič.

Prvo mesto je osvojila naša strelka Lilijana Brodej s 175 krogi in tako postala že trikrat zaporedoma državna prvakinja. Čestitamo!

Veliko veselje nam je priredila še Jelka Sušec, stalno četrta, saj je osvojila odlično 2. mesto s 172 krogi. Moška ekipa ni bila popolna in je zasedla zadnje mesto med ekipami, saj sva tekmovala samo dva, streljala sva Franc Kušter in pa Stanislav Oblak. Celotni ekipi se zahvaljujem za udeležbo in pa mirno roko še naprej.