1°C
Deli
6156

Državno prvenstvo invalidov v kegljanju posamično

Državno prvenstvo invalidov v kegljanju posamično je bilo v soboto, 17. maja 2015, na kegljišču Kegljaškega kluba Nova Gorica. Organizator DP je bila ZŠIS – POK, izvajalec tekmovanja pa Medobčinsko društvo invalidov Goriške, Nova Gorica.

KB  gluhi

Iz Društva invalidov Slovenj Gradec so se državnega prvenstva udeležili: v moški konkurenci Marko Skopljakovič,  v ženski konkurenci pa Bernarda Černič Žvikart in Pavla Garb, vsi pa so bili razvrščeni v razred K5.  Pogoj za uvrstitev na DP je bila dosežena norma na območnem tekmovanju posamezno.

Po zaključku tekmovanja je bila izvedena razglasitev rezultatov za posamezne  kategorije invalidov in podelitev medalj.

Uvrstitev tekovalcev Društva invalidov Slovenj Gradec:

V moški konkurenci, v kateri je tekmovalo 12 kegljačev, se je Marko Skopljakovič s 533 podrtimi keglji uvrstil na odlično 3. mesto. V ženski konkurenci, kjer je tekmovalo 9 kegljačic pa sta se uvrstili Pavla Garb s 467 podrtimi keglji na 5. mesto in Bernarda Černič Žvikart s 465 podrtimi keglji na 6. mesto.

Vsem trem tekmovalcem za dobro uvrstitev iskrene čestitke!