Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
5°C
-4°C
JUTRI
2°C
1°C
Deli
6624

REGIJSKO EKIPNO ŠAHOVSKO TEKMOVANJE- 2 x 1.mesto

Regijskega ekipnega šahovskega tekmovanja, ki je bilo v torek, 20.2.2018, na OŠ Muta, se je udeležilo 5 ekip iz občine Slovenj Graadec. Vse ekipe so se zelo dobro uvrstile. Iz Prve OŠ Slovenj Gradec so bile tri ekipe in sicer ekipa deklic D9, ki je dosegla 2. mesto,ekipa deklic D 12, ki je prav tako dosegla 2.mesto in ekipa dečkov D9, ki pa je osvojila 1.mesto in so tako postali regijski prvaki.Mentorica mladih šahistov na Prvi OŠ Slovenj Gradec je ga. Dragica Navodnik.  Prav tako so dosegli 1.mesto  učenci Druge OŠ Slovenj Gradec in sicer ekipa F15, katere mentor je g. Dušan Klemenčič. Postali so regijski prvaki in so se uvrstili na državno ekipno tekmovanje. Ekipa F12 iz OŠ Šmartno pri Slovenj Gradcu,katere mentor je g. Leon Škrlovnik ,pa je dosegla 3.mesto.  Za nekatere naše mlade šahiste pa zelo dobro skrbi tugi g.Gregor Šmon in vsekakor gre tudi njemu zasluga za tako dobre rezultate.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 1

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij