Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
-1°C
-2°C
JUTRI
1°C
0°C
7058

Polni certifikat Družini prijazno podjetje

V Domu Hmelina, domu za starejše občane, Radlje ob Dravi smo julija 2013 pridobili Osnovni certifikat Družini prijazno podjetje. Po triletni uspešni implementaciji in izvajanju številnih ukrepov, ki omogočajo lažje usklajevanje dela in družine smo septembra 2016 prejeli Polni certifikat Družini prijazno podjetje. Certifikat v naše podjetje prinaša še večje zavedanje o pomembnosti prepletanja družinskega in poklicnega življenja. S cilji in željami, da bomo zaposleni še naprej v kvalitetnem in prijaznem delovnem okolju, optimistično zremo tudi v prihodnost.

Na pridobljen certifikat smo zelo ponosni, saj  smo prvi  dom za starejše občane na Koroškem s tovrstnim certifikatom ter prvo podjetje v Občini Radlje ob Dravi.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Kreator PSP d.o.o.