Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
3°C
-3°C
JUTRI
1°C
-2°C
Deli
708

17. PLES SENIORJEV

Letošnji prvi ples seniorjev smo stanovalci, prostovoljci in zaposleni v KDS PE Slovenj Gradec začeli na takte Vavče Mirana. Vsako presenečenje, ki ga organizatorke plesa pripravimo plesalcem med pavzo, je bilo vedno posebno in dobrodošlo. Tako je bilo tudi tokrat. Prisotni smo bili navdušeni nad plesalkami flamenka z imenom AIRE FLAMENCO, v prevodu "V zraku je flamenco". Skupina deluje v Mislinji in plešejo pod vodstvom mojstrice Mance Dolenc. Svojo žensko bit so izrazile v treh glasbeno plesnih stilih. Posebej pa so plesalke razveselile dve naši stanovalki, saj sta bili dve med njimi njuni hčerki.

 Foto: Nika Hölcl Praper, fotobeležNica

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Kreator PSP d.o.o.